Tajlandia 2018

Witaj naszej orientalnej perfumerii! Znajdziesz w niej przede wszystkim perfumy arabskie, lecz trafić możesz także na naturalne perfumy francuskie, otrzymane z najpiękniej pachnących kwiatów róży i lawendy.

Perfumy arabskie zamknięte w niewielkich flakonikach z aplikatorem w postaci kuleczki (roll-on) słyną w całym świecie ze względu na oryginalność bukietu zapachowego oraz intensywność. Te kilka mililitrów, które kryje buteleczka to nie jest ani woda toaletowa, ani tym bardziej woda perfumowana – to sama esencja zapachu. Koncentrat, jaki fabryki kosmetyków na całym świecie rozcieńczają i z jakiego otrzymują potem zapach, który oferują jako „perfumy”. Maleńkie buteleczki Al-Rehab to sama perfuma w perfumie. Gęsta, mocna. Wystarczy lekkie muśnięcie szyi, czy nadgarstka, by cieszyć się ulubionym aromatem do końca dnia, a nawet dłużej.

Z ciekawostek, jakich nie kupicie nigdzie indziej – kostka ambra oraz kostka musk. Piżmo i ambra to najsłynniejsze, najkosztowniejsze bazy do perfum, z których korzystają najznamienitsi perfumiarze. Ty możesz je mieć w pięknym opakowaniu na własność, w formie roślinnej kostki o niesamowicie zmysłowym aromacie. Używaj jako perfuma do ciała, albo w charakterze zapachu do szafy. Twoje ubrania ją pokochają!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl