Tajlandia 2018

Zapach, aromat i klimat

  • promocja
  • promocja
  • promocja

Węch to najbardziej pierwotny z naszych zmysłów a przez to najbardziej podstawowy. Bez węchu nie byłoby nie tylko bogatego świata zapachów i smaków (bo dla smaku ma on kluczowe znaczenie), bez niego uboższy byłby także klimat naszych domów, świątyń i wszelkich miejsc, w których czarowne wonie odgrywają ważną rolę.

Zapachy pobudzają, uspokajają, leczą, sprzyjają kreatywności albo medytacji. Wiedzą o tym buddyjscy mnisi, wiedzą nasze swojskie zielarki, wiedzą specjaliści propagujący aromaterapię. Zalecają oni swoim klientom palenie kadzideł i kadzidełek, ogrzewanie olejków eterycznych w specjalnych kominkach, wdychanie ich w saunach, podczas inhalacji, czy leczniczych kąpieli i obserwują dobroczynne skutki jakie przynosi aromaterapia.

Kierując się mądrością wielu pokoleń i rozmaitych kultur, staramy się stale poszerzać ofertę działu „Zapach, aromat, klimat” i dbać o to, by była bardzo różnorodna. Kadzidła, które w nim znajdziesz, pochodzą przede wszystkim z Azji (Indie, Tybet, Nepal, Wietnam, Japonia), ale są także takie specjały, jak biała szałwia, której szczególne właściwości przypisują rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej.

Olejki eteryczne dobieramy pod kątem jakości ekstraktu, przydatności oraz zapotrzebowania, jakie zgłaszają nasi Klienci. Do wyboru masz więc zarówno mocno aromatyczny olejek różany czy sandałowy, jak i sprzyjający zdrowiu dróg oddechowych olejek eukaliptusowy, uspokajający olejek melisowy oraz łagodzący depresję olejek lawendowy. To zaledwie wycinek naszej eterycznej oferty, więcej znajdziesz w tym dziale!

Pamiętając o estetyce i praktycznej stronie aromaterapii, zadbaliśmy także o niezbędne dodatki. W dziale „Zapach, aromat, klimat” znajdziesz więc także drewniane, metalowe i kamienne kadzielnice oraz stojaki, tudzież podstawki pod kadzidełka, kominki do olejków eterycznych, świeczniki, a nawet specjalne, pięknie zdobione szafeczki i sakiewki do przechowywania kadzideł.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl