Opcje przeglądania
Produkt wegetariański

Tajlandia 2018

Kawa, herbata i yerba mate

Masz ochotę na coś do picia? Może coś gorącego, aromatycznego, co Cię natychmiast postawi na nogi? Kawki? Herbatki? Yerby?

Sądząc po ilości odwiedzin, dział „Kawa, herbata i yerba mate” należy do Twoich ulubionych. Nic w tym dziwnego – dla wielu z nas sklep z kawą i herbatą jest niemal jak piekarnia, gdzie kupujemy co rano świeże bułeczki. Wszak trudno sobie wyobrazić poranek bez filiżanki dobrej kawy, dzień pracy bez matero i bombilli z których powoli sączy się energetyzująca mate, czy wieczór z książką bez kubka parującej herbaty, prawda? Prawda! Dlatego wszystkie te napoje znajdziesz u nas. Nie prowadzimy jednak tych samych produktów, co przeciętny market. U nas kupisz naprawdę najlepsze mieszanki kaw, wyselekcjonowane gatunki herbaty oraz ogromny wybór yerby. Do tego zaopatrzysz się u nas w odpowiednie akcesoria do parzenia i konsumpcji. A ponieważ jesteśmy wielbicielami wszelkich etniczności, to zaparzacze do kawy mamy z Wietnamu, a imbryki na herbatę z Maroka :) Choć oczywiście nie tylko, bo naczynia do picia yerby na przykład nawet z… Polski. Za to unikalne, wykonane na garncarskim kole. A jeśli wybierasz się na przykład do kogoś w gości i szukasz dla niego prezentu, może pozwolisz zaproponować sobie zestaw startowy? Łagodna mate, matero, bombilla. Kto wie, może stworzysz w ten sposób kolejnego miłośnika tego napoju?

Żarty żartami, ale jedno jest tu bardzo poważne. Staramy się. Zwracamy uwagę na to, by nasze kawy, herbaty i yerby pochodziły z uczciwych upraw. Jeśli to możliwe, były fairtrade'owe, albo nawet oznaczone znaczkiem „fairtrade”. Nie zawsze jest to możliwe, ale – staramy się. Sposób uprawy wypływa na wierzch w smaku naparu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl