Biżuteria i dodatki

  • nowość
  • nowość

Uzupełnianie strojów biżuterią jest niemal tak stare jak ludzka cywilizacja. Co więcej, noszenie biżuterii to uniwersalny dla człowieka sposób ekspresji – przedstawiciele wszystkich kultur definiują za jej pośrednictwem swój status i rolę w społeczności. Kobiety za pomocą naszyjnika, bransolety czy kolczyków podkreślają swoją urodę, mężczyźni noszą wisiory jako amulety, a skórzane, czy koralikowe bransoletki w charakterze symbolu (szaman, wojownik itd.). Dlatego też naszemu działowi „Biżuteria i dodatki” inspiracji i źródeł pięknie wykonanych ozdób nie brakuje.

Znajdziesz więc w nim różnorakie bransolety i opaski na rękę z Maroka, Indii, Indonezji, ale także Polski (artystyczne, handmade). Bransolety srebrne, z metali, kamieni, skóry – do wyboru. Zaproponujemy Ci wisiory, naszyjniki i komplety biżuterii w bardzo różnym stylu i odmiennym przeznaczeniu, wykonane z naturalnych materiałów. Są tu bogato zdobione kolie z drewna i półszlachetnych kamieni, skromne, lecz niezwykle oryginalne amulety z tzw. „srebra Tuaregów”, czy wreszcie rytualne ozdoby afrykańskich szamanów. Jeśli lubisz niebanalne kolczyki, zajrzyj do nas koniecznie! Mamy ich wiele. Wszystkie są małymi dziełami orientalnych jubilerów.

Dział „Biżuteria i dodatki” stale się rozwija i rośnie. Egzotyczne bransoletki uzupełniają etniczne naszyjniki, fantazyjne pierścionki z muszli i naturalnych kamieni pojawiają się obok orientalnych kolczyków. Dbamy także o to, by w niniejszym dziale nie zabrakło pojemników na biżuterię – znajdziecie w nim więc drewniane szkatułki, puzderka z mydlanego kamienia, pięknie malowane pudełka i pudełeczka. Wszystko, czego do przechowywania skarbów potrzebuje kobieta współczesna, ale jakże romantyczna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl